2017. december 27. (szerda)
17.00 óra Buborék Boys - SZÉF AFC  5 : 4
17.50 óra STF 85 - VGÜ  7 : 2
18.40 óra Fort Bau Kft. - Sport Café  3 : 0 
2017. december 28. (csütörtök)
17.00 óra LAVER - Imbusz Trade  4 : 2
17.50 óra Plató FC - Botafogó  8 : 4
18.40 óra S-Metal Hungary - Reklámpress  2 : 2
2017. december 29. (péntek)
17.00 óra STF 85 - Fort Bau Kft.  2 : 6
17.50 óra Plató FC - Buborék Boys  5 : 8
18.40 óra Botafogó - SZÉF AFC  2 : 6
2018. január 5. (péntek)
17.00 óra Imbusz Trade - Reklámpress 2 : 2 
17.50 óra LAVER - S-Metal Hungary 4 : 9
18.40 óra VGÜ - Sport Café 0 : 8 
2018. január 6. (szombat)
16.30 óra Buborék Boys - Botafogó 9 : 7
17.20 óra Sport Café - STF 85 3 : 3 
18.10 óra S-Metal Hungary - Imbusz Trade 5 : 1 
19.00 óra Reklámpress - LAVER 4 : 12 
2018. január 7. (vasárnap)
16.20 óra Dornyay - Beszterce 4 : 7 
17.00 óra Fort Bau Kft. - VGÜ 11 : 2 
17.50 óra Kodály - Gagarin 3 : 6
18.30 óra SZÉF AFC - Plató FC 9 : 4 
2018. január 12. (péntek)
15.50 óra Uzoni - Kodály 6 : 1
16.30 óra Fort Bau Kft. - Plató FC 6 : 5 
17.20 óra Kazár - Dornyay 2 : 8 
18.00 óra Sport Café - STF 85 3 : 10 
18.50 óra S-Metal Hungary - SZÉF AFC 3 : 4 
19.40 óra LAVER - Buborék Boys 5 : 7
2018. január 13. (szombat)
15.00 óra Gagarin - Uzoni 5 : 0 
15.40 óra S-Metal Hungary - Plató FC 7 : 4 
16.30 óra Beszterce - Kazár 7 : 0 
17.10 óra LAVER - STF 85 6 : 2 
18.00 óra SZÉF AFC - Fort Bau Kft. 7 : 1 
18.50 óra Buborék Boys - Sport Café 9 : 4 
2018. január 19. (péntek)
14.20 óra SÁI Kodály Zoltán Tagiskola

Aba Sámuel Ált.Iskola Kazár (Szlivka László Emléktorna V-VI. helyért)

 7 : 4
15.00 óra SÁI Dornyay Béla Tagiskola Uzoni Péter Gimnázium és Ált.Iskola (Szlivka L. Emléktorna III-IV. helyért)   3 : 9
15.40 óra Plató FC - SZÉF AFC  6 : 11
16.30 óra SÁI Beszterce lakótelepi Tagiskola - SÁI Székhelyintézmény (Szlivka László Emléktorna döntő)  4 : 1
17.30 óra STF 85 - Buborék Boys  8 : 5
18.20 óra Sport Café - LAVER  2 : 4
19.10 óra Fort Bau - S-Metal Hungary  3 : 5
2018. január 21. (vasárnap)
Az V. helyért mérkőzést az S-Metal Hungary csapata nem játssza le
16.30 óra Téli Teremtorna VII. helyért Plató FC - Sport Café 4 : 8 
17.20 óra Dupák G. Emlékmérkőzés Városháza - Dupák Baráti Team  7 : 6 
18.10 óra Téli Teremtorna bronzmérk. Buborék Boys - Fort Bau Therm Kft. 3 : 4 
19.00 óra Téli Teremtorna döntő  LAVER - SZÉF AFC 4 : 5